Embed

oysssss

 Fotoğraf: Waverly Büyücülerinin yaramaz kızı Alex Russo'yu canlandıran Selena Gomez, Glamour dergisinin Aralık ayı sayısının kapağında yer alıyor. Ayrıca 20 yaşındaki aktris/oyuncu 'Glamour' dergisinin belirlemesi üzerine 'Yılın Kadını' seçildi. Balmain elbisesiyle derginin kapağında göz alıcı görünen Selena'nın işte yaptığı keyifli röportaj;
Annesi 'Mandy'e çok minnettar olması hakkında; 
Aslında küçükken ona pek minnettar değildim. Çünkü babamla ayrıldığımda çok yılmıştım. Ve o zamanlar annemin benim hayatım sağladığı tünelin sonundaki ışığı da görememiştim. Orda kalmaktan çok korkmuştum. Çünkü eğer kalsaydım eminim şimdi iki çocuğum olmuş olurdu. Ama ordaki insanları seviyorum ve orada büyümekten dolayı mutluyum. Annemden olayı bazı şeyleri kendi başıma yaptım. Profösyonel olmaya bayılıyorum. Zamanında gösteriş yapmasına da bayılıyorum. İnsanlara karşı iyi olmayı seviyorum.  Ama günün sonunda anneme karşı biraz aksi de olabiliyorum.
UNICEF ile yaptığı proje hakkında;
Ghana'ya annem ve üvey babamla gittiğimde, tur çok hayatımı değiştirmişti. Plastik şişelerle oynayan çocuklar vardı. Kendilerine oyun kuruyorlardı bu onların eğlencesiydi ve mutlulardı. Ama eğer bize burdaki bizim hayatımızı soruyorsan kendimizi sürekli eğlendirmeye çalışıyoruz ve beklentilerimiz de çok fazla. Ama ordaki çocuklar sadece eğitim istiyorlar. Demek istediğim hep ev ödevlerinden nefret ettim ama onlar bunu istiyorlar. Bu inanılmaz harika birşey. Aynı zamanda Global Poverty Projesinede katıldım.  
Taylor Swift ve Justin Bieber hakkında;
Aslında Taylor'la en son geçen hafta konuştum. Ve şunları söyledik birbirimize ''Seni ne zaman gördüm en son hatırlamıyorum?'' Çok bahtsız bir durum. Ama eğer kötü durumdaysam kesinlikle ya Taylor'a ya Justin'e ya da evime giderim. 
(+2  devam <3 )
..ece..Fotoğraf: Kıslar bir sürü caps yaptım :D :D
Bu fotoğrafı +6 yapın paylaşıcam <3

&İrem

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !